TR EN RU
 
HAKKIMIZDA
REFERANSLAR
EĞİTİM
İLETİŞİM
 
MAKROPEN
   
MAKROPEN
 
 
 
 
 
  • Gerçek teknolojinin kullanımı MAKROPEN ile sağlanır HB, Katlanır, Sürme Çizimleri artık çok kolay...
  • Çok kullanıcılı ortamlarda MAKROPEN tam bir çözüm ortağınız olacaktır. İster ofis içinde bağlantı İster bayilerinizle İnternet ortamında bağlantı sağlayıp aynı çizimlerinizi tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan İnternet üzerinden çizilmiş pozları gönderip otomatikman MAKROPEN yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Aynı pozları faks çek fotokopi al gibi işlemlerden kurtulmuş olacaksınız. Operatörünüz bu sayede günde 3 saat kazanacak ve şirket işlerine daha çok vakit harcayacaktır. El bilgisayarları ile bağlantı yapabilme imkanı sağlamaktadır. Gün içinde alınan sipariş tekrar PC'nize girmenize gerek kalmadan el bilgisayarınızdan direk aktarma imkanını sağlamaktadır. Artık bu tür uygulamalar zor ve sorun olmaktan çıkıyor. 2 veya 3 saniyede çizimleri yapıp listelerini alabileceksiniz. Zaten çok zorda kalmadıkça çizim yapmanıza gerek kalmayacaktır. MAKROPEN Teknolojisi sayesinde.
  •    Makineler iş hızınıza yetişmiyor mu?
    Fabrikanızda üretim makinelerinizi MAKROPEN yazılımı ile bağlantısını yapıp üretimi hızlandıra bilirsiniz. Renk ve profil tiplerine göre ayırım yapabilirsiniz. Kesim ve Kaynak için eleman ayırmayıp maliyet olarak firmanıza tasarruf sağlamış olursunuz. Hata oranını minimize etmiş olursunuz.

MAKROPEN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

   
   
 
 
 
  Copyright©2008 Makrodata Ltd.Şti